Internet

Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest łatwe w użytku i równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, żeby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Założenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi dostosowanych do różnorodnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a to tylko część oferowanych przez nas rozwiązań.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że korzystanie z przygotowanych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl stale dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując przy tym jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dobrany do Twoich potrzeb. Ponadto masz szansę przetestowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz masz chęć połączyć hobby z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć zarabiać dodatkowo do wypłaty, ale także przetestować koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.